• Tel.: +420 608 444 052
  • eurofirany.cz@gmail.com
  • 28. října 1837/25, 702 00 Ostrava
Image

Interiéry na klíč

Velice rádi Vám se vším poradíme. Díky úzké specializaci na interiérové stínění známe své produkty do detailu a víme co nabízíme.

Pokud si přejete poradit, můžete si domluvit schůzku u Vás doma nebo v našem showroomu v centru Ostravy a to buď se zkušeným designerem a nebo technikem.

Image

Při návštěvě s Vámi vše zkonzultujeme a zakázku přizpůsobíme Vašim představám. V interiéru provedeme zaměření potřebných rozměrů, vybereme a přiměříme vzorky materiálů, zhodnotíme technickou náročnost pro instalaci a montáž a odprezentujeme Vám nejvhodnější typy stínění. A to vše v pohodlí Vašeho domova.

Konzultace a cenová nabídka je zcela zdarma. Mimo Ostravu se platí pouze doprava k Vám domů (o ceně jste předem informováni)

Zde se můžete podívat na naše realizace.

Když jsou prostory zaměřeny a materiály vybrány, zpracujeme cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasením a uhrazení zálohové faktury je zakázka předána do výroby a šicí dílny. Zde se o zpracování starají zkušené švadleny a střihačky, které dohlédnou na nejmenší detaily.

Samotná výroba trvá zhruba 2 – 4 týdný dle náročnosti zakázky. Produkty vyrábíme vždy na míru každému zákazníkovi a jedná se vždy o originály. Nejedná se o sériovou výrobu.

Image

Na samotnou montáž pak dohlíží přímo designer, který celou zakázku od začátku vede. Přiveze s sebou montážní tým a dohlédne na precizní a čistou práci. Sám poté látky pověsí a naaranžuje je tak, aby byl finální efekt dokonalý.

Image

K úplnému spokojenosti Vám můžeme zpracovat i doplňky včetně prostírání, ubrusů, polštářku a doplňků s tím to spojených.

Zde můžete nahlédnout na reference našich zákazníků.